GSM
POS პროდუქტები
გამზომი მოწყობილობები
ელექტრო კვება
ოპტიკური კავშირი
როუტერები
სვიჩები
სხვადასხვა
ტელეფონია
უსადენო კავშირი
  EPON-OLT-PX20+++
EPON OLT PX20+++
EPON-OLT-PX20+++ - EPON OLT PX20+++
136.47 ლ
basket
  FBT-splitter-01/99
FBT splitter 1/99
FBT-splitter-01/99 - FBT splitter 1/99
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-02/98
FBT splitter 2/98
FBT-splitter-02/98 - FBT splitter 2/98
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-03/97
FBT splitter 3/97
FBT-splitter-03/97 - FBT splitter 3/97
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-04/96
FBT splitter 4/96
FBT-splitter-04/96 - FBT splitter 4/96
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-05/95
FBT splitter 5/95
FBT-splitter-05/95 - FBT splitter 5/95
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-06/94
FBT splitter 6/94
FBT-splitter-06/94 - FBT splitter 6/94
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-07/93
FBT splitter 7/93
FBT-splitter-07/93 - FBT splitter 7/93
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-08/92
FBT splitter 8/92
FBT-splitter-08/92 - FBT splitter 8/92
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-09/91
FBT splitter 9/91
FBT-splitter-09/91 - FBT splitter 9/91
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-10/90
FBT splitter 10/90
FBT-splitter-10/90 - FBT splitter 10/90
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-11/89
FBT splitter 11/89
FBT-splitter-11/89 - FBT splitter 11/89
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-13/87
FBT splitter 13/87
FBT-splitter-13/87 - FBT splitter 13/87
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-14/86
FBT splitter 14/86
FBT-splitter-14/86 - FBT splitter 14/86
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-17/83
FBT splitter 17/83
FBT-splitter-17/83 - FBT splitter 17/83
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-20/80
FBT splitter 20/80
FBT-splitter-20/80 - FBT splitter 20/80
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-25/75
FBT splitter 25/75
FBT-splitter-25/75 - FBT splitter 25/75
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-30/70
FBT splitter 30/70
FBT-splitter-30/70 - FBT splitter 30/70
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-33/67
FBT splitter 33/67
FBT-splitter-33/67 - FBT splitter 33/67
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-40/60
FBT splitter 40/60
FBT-splitter-40/60 - FBT splitter 40/60
10.16 ლ
basket
  FBT-splitter-50/50
FBT splitter 50/50
FBT-splitter-50/50 - FBT splitter 50/50
10.16 ლ
basket
  FC-SC-UPC-SM-02
Fast connector SC-UPC
FC-SC-UPC-SM-02 - Fast connector SC-UPC
1.36 ლ
basket
  FC-SC-UPC-SM-03
Fast connector SC-UPC
FC-SC-UPC-SM-03 - Fast connector SC-UPC
1.48 ლ
basket
  FP-SM-LC/UPC-LC/UPC-3m
SM LC/UPC - LC/UPC 3m
FP-SM-LC/UPC-LC/UPC-3m - SM  LC/UPC - LC/UPC  3m
3.48 ლ
basket
  FP-SM-LC/UPC-SC/UPC-3m
SM LC/UPC - SC/UPC 3m
FP-SM-LC/UPC-SC/UPC-3m - SM  LC/UPC - SC/UPC  3m
3.48 ლ
basket
  FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-1m
SM SC/UPC - SC/UPC 1m
FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-1m - SM  SC/UPC - SC/UPC  1m
2.85 ლ
basket
  FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-3m
SM SC/UPC - SC/UPC 3m
FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-3m - SM  SC/UPC - SC/UPC 3m
3.77 ლ
basket
  GC2WSS
სიგნალის გამყოფი
GC2WSS - სიგნალის გამყოფი
28.43 ლ
basket
  GCCAR
ანტენა შიდა ჭერის
GCCAR - ანტენა შიდა ჭერის
32.58 ლ
basket
  GCCC25M
კოაქსიალური კაბელი 25მ LMR300
GCCC25M - კოაქსიალური კაბელი 25მ LMR300
90.48 ლ
basket
  GCCC5M
კოაქსიალური კაბელი 5მ LMR300
GCCC5M - კოაქსიალური კაბელი 5მ LMR300
34.84 ლ
basket
  GCCCNMC
N ტიპის კონექტორი მამალი
GCCCNMC - N ტიპის კონექტორი მამალი
8.71 ლ
basket
  GCDB-1601
გამანაწილებელი ყუთი 16/24 წვერი
GCDB-1601 - გამანაწილებელი ყუთი 16/24 წვერი
65.27 ლ
basket
  GCDB-1602
გამანაწილებელი ყუთი 16 წვერი
GCDB-1602 - გამანაწილებელი ყუთი 16 წვერი
55.17 ლ
basket
  GCEP02
EPON ONT 2x LAN
GCEP02 - EPON ONT 2x LAN
38.56 ლ
basket
  GCEP04W
EPON ONT 4x LAN + WiFi + VoIP + USB
GCEP04W - EPON ONT 4x LAN + WiFi + VoIP + USB
69.11 ლ
basket
  GCGR3F-kit
GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
GCGR3F-kit - GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
394.89 ლ
basket
  GCGR4F-kit
GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
GCGR4F-kit - GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
580.72 ლ
basket
  GCLMR400
კოაქსიანური კაბელი LMR400
GCLMR400 - კოაქსიანური კაბელი LMR400
6.39 ლ
basket
  GP03-terminal-kit
GPAY-ის გადახდის ტერმინალი
GP03-terminal-kit - GPAY-ის გადახდის ტერმინალი
435.54 ლ
basket
  GPAY-RFID-card
GPAY-ის ბარათი
GPAY-RFID-card - GPAY-ის ბარათი
1.89 ლ
basket
  PLC-Splitter-1x02-SC/UPC-SM
PLC Splitter 1x2 SC/UPC
PLC-Splitter-1x02-SC/UPC-SM - PLC Splitter 1x2 SC/UPC
12.20 ლ
basket
  PLC-Splitter-1x04-SC/UPC-SM
PLC splitter 1/4 SC/UPC SM
PLC-Splitter-1x04-SC/UPC-SM - PLC splitter 1/4 SC/UPC SM
14.81 ლ
basket
  PSU-12V2A
GSM რეპიტერის კვების ბლოკი
PSU-12V2A - GSM რეპიტერის კვების ბლოკი
13.33 ლ
basket
  Pigtail-LC/UPC-SM-150
SM LC/UPC 1.5m
Pigtail-LC/UPC-SM-150 - SM  LC/UPC  1.5m
1.74 ლ
basket
  Pigtail-LC/UPC-SM-Y-0.9-1m
Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m ყვითელი
Pigtail-LC/UPC-SM-Y-0.9-1m - Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m ყვითელი
1.68 ლ
basket
  Pigtail-SC/UPC-SM-150
SM SC/UPC 1.5m
Pigtail-SC/UPC-SM-150 - SM  SC/UPC  1.5m
1.74 ლ
basket
  Protective-sleeve-60
დამცავი მილაკი
Protective-sleeve-60 - დამცავი მილაკი
0.12 ლ
basket
  RFID-Card-13.56
RFID ბარათი 13.56MHz
RFID-Card-13.56 - RFID ბარათი 13.56MHz
1.25 ლ
basket
  RFID-Keytag-13.56
RFID Keytag 13.56MHz
RFID-Keytag-13.56 - RFID Keytag 13.56MHz
1.25 ლ
basket
  Splitter-1x04-SC/UPC
Cassette Splitter 1x4 SC/UPC
Splitter-1x04-SC/UPC - Cassette Splitter 1x4 SC/UPC
15.68 ლ
basket
  Splitter-1x08-SC/UPC
Cassette Splitter 1x8 SC/UPC
Splitter-1x08-SC/UPC - Cassette Splitter 1x8 SC/UPC
21.20 ლ
basket
  Splitter-1x16-SC/UPC
Cassette Splitter 1x16 SC/UPC
Splitter-1x16-SC/UPC - Cassette Splitter 1x16 SC/UPC
49.36 ლ
basket