• +995 322 420 449
  • sale@gcom.ge
GSM
POS პროდუქტები
გამზომი მოწყობილობები
დაშვების კონტროლი
ელექტრო კვება
ოპტიკური კავშირი
როუტერები
სვიჩები
სხვადასხვა
ტელეფონია
უსადენო კავშირი
  5D-FB-B
კოაქსიანური კაბელი 5D-FB
5D-FB-B - კოაქსიანური კაბელი 5D-FB
5.83 ₾
basket
  EP5800-04
EPON OLT 4*PON+4*10G+4*1G
EP5800-04 - EPON OLT 4*PON+4*10G+4*1G
1,506.22 ₾
basket
  EP5800-08
EPON OLT 8*PON+4*10G+4*1G
EP5800-08 - EPON OLT 8*PON+4*10G+4*1G
2,710.14 ₾
basket
  EPON-OLT-PX20+++
EPON OLT PX20+++
EPON-OLT-PX20+++ - EPON OLT PX20+++
124.63 ₾
basket
  FBT-splitter-01/99
FBT splitter 1/99
FBT-splitter-01/99 - FBT splitter 1/99
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-02/98
FBT splitter 2/98
FBT-splitter-02/98 - FBT splitter 2/98
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-03/97
FBT splitter 3/97
FBT-splitter-03/97 - FBT splitter 3/97
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-04/96
FBT splitter 4/96
FBT-splitter-04/96 - FBT splitter 4/96
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-05/95
FBT splitter 5/95
FBT-splitter-05/95 - FBT splitter 5/95
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-06/94
FBT splitter 6/94
FBT-splitter-06/94 - FBT splitter 6/94
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-07/93
FBT splitter 7/93
FBT-splitter-07/93 - FBT splitter 7/93
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-08/92
FBT splitter 8/92
FBT-splitter-08/92 - FBT splitter 8/92
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-09/91
FBT splitter 9/91
FBT-splitter-09/91 - FBT splitter 9/91
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-10/90
FBT splitter 10/90
FBT-splitter-10/90 - FBT splitter 10/90
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-11/89
FBT splitter 11/89
FBT-splitter-11/89 - FBT splitter 11/89
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-13/87
FBT splitter 13/87
FBT-splitter-13/87 - FBT splitter 13/87
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-14/86
FBT splitter 14/86
FBT-splitter-14/86 - FBT splitter 14/86
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-17/83
FBT splitter 17/83
FBT-splitter-17/83 - FBT splitter 17/83
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-20/80
FBT splitter 20/80
FBT-splitter-20/80 - FBT splitter 20/80
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-25/75
FBT splitter 25/75
FBT-splitter-25/75 - FBT splitter 25/75
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-30/70
FBT splitter 30/70
FBT-splitter-30/70 - FBT splitter 30/70
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-33/67
FBT splitter 33/67
FBT-splitter-33/67 - FBT splitter 33/67
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-40/60
FBT splitter 40/60
FBT-splitter-40/60 - FBT splitter 40/60
9.28 ₾
basket
  FBT-splitter-50/50
FBT splitter 50/50
FBT-splitter-50/50 - FBT splitter 50/50
9.28 ₾
basket
  FC-SC-APC-SM-03
Fast connector SC-APC
FC-SC-APC-SM-03 - Fast connector SC-APC
1.59 ₾
basket
  FC-SC-UPC-SM-02
Fast connector SC-UPC
FC-SC-UPC-SM-02 - Fast connector SC-UPC
1.25 ₾
basket
  FC-SC-UPC-SM-03
Fast connector SC-UPC
FC-SC-UPC-SM-03 - Fast connector SC-UPC
1.51 ₾
basket
  FP-SM-LC/UPC-LC/UPC-3m
SM LC/UPC - LC/UPC 3m
FP-SM-LC/UPC-LC/UPC-3m - SM  LC/UPC - LC/UPC  3m
3.18 ₾
basket
  FP-SM-LC/UPC-SC/UPC-3m
SM LC/UPC - SC/UPC 3m
FP-SM-LC/UPC-SC/UPC-3m - SM  LC/UPC - SC/UPC  3m
3.18 ₾
basket
  FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-1m
SM SC/UPC - SC/UPC 1m
FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-1m - SM  SC/UPC - SC/UPC  1m
2.60 ₾
basket
  FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-3m
SM SC/UPC - SC/UPC 3m
FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-3m - SM  SC/UPC - SC/UPC 3m
3.45 ₾
basket
  GC2WSS
სიგნალის გამყოფი
GC2WSS - სიგნალის გამყოფი
25.96 ₾
basket
  GC3WSS
სიგნალის გამყოფი 3 გამომსვლელით
GC3WSS - სიგნალის გამყოფი 3 გამომსვლელით
35.27 ₾
basket
  GC4GUSBWIFI
4G USB WiFi Dongle
GC4GUSBWIFI - 4G USB WiFi Dongle
79.55 ₾
basket
  GCAO9.5db
მიმართული ანტენა გარე გამოყენების
GCAO9.5db - მიმართული ანტენა გარე გამოყენების
41.47 ₾
basket
  GCCAR
ანტენა შიდა ჭერის
GCCAR - ანტენა შიდა ჭერის
29.75 ₾
basket
  GCCC25M
კოაქსიალური კაბელი 25მ LMR300
GCCC25M - კოაქსიალური კაბელი 25მ LMR300
90.69 ₾
basket
  GCCC5M
კოაქსიალური კაბელი 5მ LMR300
GCCC5M - კოაქსიალური კაბელი 5მ LMR300
31.24 ₾
basket
  GCCCNMC
N ტიპის კონექტორი მამალი
GCCCNMC - N ტიპის კონექტორი მამალი
7.96 ₾
basket
  GCCNMLMR400
N ტიპის კონექტორი მამალი LMR400 ტიპის კაბელისთვის
GCCNMLMR400 - N ტიპის კონექტორი მამალი LMR400 ტიპის კაბელისთვის
7.96 ₾
basket
  GCDB-1601
გამანაწილებელი ყუთი 16-24 წვერი
GCDB-1601 - გამანაწილებელი ყუთი 16-24 წვერი
59.61 ₾
basket
  GCDB-1602
გამანაწილებელი ყუთი 16 წვერი
GCDB-1602 - გამანაწილებელი ყუთი 16 წვერი
50.38 ₾
basket
  GCEP02
EPON ONT 2x LAN
GCEP02 - EPON ONT 2x LAN
35.22 ₾
basket
  GCGR3F-kit
GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
GCGR3F-kit - GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
360.64 ₾
basket
  GCGR4F-kit
GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
GCGR4F-kit - GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
530.36 ₾
basket
  GCPD-01
ადამიანის აღმომჩენი მოწყობილობა
GCPD-01 - ადამიანის აღმომჩენი მოწყობილობა
132.59 ₾
basket
  GCXP04W
XPON ONU 4x LAN + WiFi + VoIP + USB
GCXP04W - XPON ONU 4x LAN + WiFi + VoIP + USB
74.25 ₾
basket
  GP03-panel
GP03 ტერმინალის პანელი
GP03-panel - GP03 ტერმინალის პანელი
265.18 ₾
basket
  GP03-reader
GP03 ტერმინალის წამკითხველი
GP03-reader - GP03 ტერმინალის წამკითხველი
185.63 ₾
basket
  GP03-terminal-kit
GPAY-ის გადახდის / დაშვების ტერმინალი
GP03-terminal-kit - GPAY-ის გადახდის / დაშვების ტერმინალი
662.95 ₾
basket
  GP5800-08
GPON OLT 8*PON+4*10G+4*1G
GP5800-08 - GPON OLT 8*PON+4*10G+4*1G
4,402.12 ₾
basket
  GPAY-RFID-card
GPAY-ის ბარათი
GPAY-RFID-card - GPAY-ის ბარათი
2.50 ₾
basket
  GPAY-RFID-keyfob-2
GPAY-ის ბარათი
GPAY-RFID-keyfob-2 - GPAY-ის ბარათი
4.50 ₾
basket
  GPON-OLT-C++
GPON OLT C++
GPON-OLT-C++ - GPON OLT C++
90.16 ₾
basket
  PLC-Splitter-1x02-SC/UPC-SM
PLC Splitter 1x2 SC/UPC
PLC-Splitter-1x02-SC/UPC-SM - PLC Splitter 1x2 SC/UPC
11.11 ₾
basket
  PLC-Splitter-1x04-SC/UPC-SM
PLC splitter 1/4 SC/UPC SM
PLC-Splitter-1x04-SC/UPC-SM - PLC splitter 1/4 SC/UPC SM
13.15 ₾
basket
  PSU-12V2A
GSM რეპიტერის კვების ბლოკი
PSU-12V2A - GSM რეპიტერის კვების ბლოკი
12.17 ₾
basket
  Pigtail-LC/UPC-SM-150
SM LC/UPC 1.5m
Pigtail-LC/UPC-SM-150 - SM  LC/UPC  1.5m
1.59 ₾
basket
  Pigtail-LC/UPC-SM-W-0.9-1m
Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m თეთრი
Pigtail-LC/UPC-SM-W-0.9-1m - Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m თეთრი
1.54 ₾
basket
  Pigtail-LC/UPC-SM-Y-0.9-1m
Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m ყვითელი
Pigtail-LC/UPC-SM-Y-0.9-1m - Pigtail LC/UPC SM 0.9mm 1m ყვითელი
1.54 ₾
basket
  Pigtail-SC/UPC-SM-150
SM SC/UPC 1.5m
Pigtail-SC/UPC-SM-150 - SM  SC/UPC  1.5m
1.59 ₾
basket
  Pigtail-SC/UPC-SM-W-0.9-1m
Pigtail SM SC/UPC 0.9mm 1m თეთრი
Pigtail-SC/UPC-SM-W-0.9-1m - Pigtail SM SC/UPC 0.9mm 1m თეთრი
1.41 ₾
basket
  Protective-sleeve-60-3.5
დამცავი მილაკი 3.5მმ 60მმ
Protective-sleeve-60-3.5 - დამცავი მილაკი 3.5მმ 60მმ
0.13 ₾
basket
  Protective-sleeve-60-5.5
დამცავი მილაკი 5.5მმ 60მმ
Protective-sleeve-60-5.5 - დამცავი მილაკი 5.5მმ 60მმ
0.16 ₾
basket
  RFID-Card-125Khz
RFID ბარათი 125KHz
RFID-Card-125Khz - RFID ბარათი 125KHz
1.15 ₾
basket
  RFID-Card-13.56Mhz
RFID ბარათი 13.56MHz
RFID-Card-13.56Mhz - RFID ბარათი 13.56MHz
1.35 ₾
basket
  RFID-Keytag-125KHz
RFID Keytag 125KHz
RFID-Keytag-125KHz - RFID Keytag 125KHz
1.15 ₾
basket
  RFID-Keytag-13.56Mhz
RFID Keytag 13.56MHz
RFID-Keytag-13.56Mhz - RFID Keytag 13.56MHz
1.35 ₾
basket
  RFID-keytag-125khz-rewrite
RFID Keytag 125khz rewrite
RFID-keytag-125khz-rewrite - RFID Keytag 125khz rewrite
3.00 ₾
basket
  RFID-keytag-13.56Mhz-rewrite
RFID keytag 13.56Mhz rewrite
RFID-keytag-13.56Mhz-rewrite - RFID keytag 13.56Mhz rewrite
2.50 ₾
basket
  Splitter-1x04-SC/UPC
Cassette Splitter 1x4 SC/UPC
Splitter-1x04-SC/UPC - Cassette Splitter 1x4 SC/UPC
14.32 ₾
basket
  Splitter-1x08-SC/UPC
Cassette Splitter 1x8 SC/UPC
Splitter-1x08-SC/UPC - Cassette Splitter 1x8 SC/UPC
18.96 ₾
basket
  Splitter-1x16-SC/UPC
Cassette Splitter 1x16 SC/UPC
Splitter-1x16-SC/UPC - Cassette Splitter 1x16 SC/UPC
36.81 ₾
basket