Adapter-LC/UPC-LC/UPC
LC/UPC ოპტიკური ადაფტერი
Adapter-LC/UPC-LC/UPC - LC/UPC ოპტიკური ადაფტერი
1.25 ლ
basket
  Adapter-SC/UPC-SC/UPC
LC/UPC ოფტიკური ადაფტერი
Adapter-SC/UPC-SC/UPC - LC/UPC ოფტიკური ადაფტერი
0.56 ლ
basket
  Alcohol-Bottle
ალკოჰოლის ბოთლი
Alcohol-Bottle - ალკოჰოლის ბოთლი
21.87 ლ
basket
  Distribution-Box-1601
გამანაწილებელი ყუთი
Distribution-Box-1601 - გამანაწილებელი ყუთი
62.49 ლ
basket
  Distribution-Box-1602
გამანაწილებელი ყუთი (კედლის)
Distribution-Box-1602 - გამანაწილებელი ყუთი (კედლის)
59.36 ლ
basket
  Drop-Cable-Stripper
დროპ კაბელის საფრცქვნელი
Drop-Cable-Stripper - დროპ კაბელის საფრცქვნელი
34.37 ლ
basket
  EPON-OLT-PX20+++
EPON OLT PX20+++
EPON-OLT-PX20+++ - EPON OLT PX20+++
140.60 ლ
basket
  FC-SC/UPC-SM-02
Fast connector SC/UPC
FC-SC/UPC-SM-02 - Fast connector SC/UPC
1.59 ლ
basket
  FP-SM-LC/UPC-LC/UPC-3m
SM LC/UPC - LC/UPC 3m
FP-SM-LC/UPC-LC/UPC-3m - SM  LC/UPC - LC/UPC  3m
3.75 ლ
basket
  FP-SM-LC/UPC-SC/UPC-3m
SM LC/UPC - SC/UPC 3m
FP-SM-LC/UPC-SC/UPC-3m - SM  LC/UPC - SC/UPC  3m
3.75 ლ
basket
  FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-1m
SM SC/UPC - SC/UPC 1m
FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-1m - SM  SC/UPC - SC/UPC  1m
3.44 ლ
basket
  FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-3m
SM SC/UPC - SC/UPC 3m
FP-SM-SC/UPC-SC/UPC-3m - SM  SC/UPC - SC/UPC 3m
4.06 ლ
basket
  Fiber-Stripper
ოპტიკური ბოჭკოს საფრცქვნელი
Fiber-Stripper - ოპტიკური ბოჭკოს საფრცქვნელი
31.24 ლ
basket
  GC-Fiber-Cleaver
ოპტიკური ბოჭკოს საჭრელი
GC-Fiber-Cleaver - ოპტიკური ბოჭკოს საჭრელი
93.73 ლ
basket
  GC-Tools-Bag
ჩანთა ინსტრუმენტებისთვის
GC-Tools-Bag - ჩანთა ინსტრუმენტებისთვის
37.49 ლ
basket
  GCEP02
EPON ONT 2x LAN
GCEP02 - EPON ONT 2x LAN
46.87 ლ
basket
  GCEP04W
EPON ONT 4x LAN + WiFi + VoIP + USB
GCEP04W - EPON ONT 4x LAN + WiFi + VoIP + USB
93.73 ლ
basket
  GCRLP-VFL-10MW
VFL - წითელი ლაზერის წყარო
GCRLP-VFL-10MW - VFL - წითელი ლაზერის წყარო
65.61 ლ
basket
  GP03-terminal-kit
GPAY-ის გადახდის ტერმინალი
GP03-terminal-kit - GPAY-ის გადახდის ტერმინალი
468.66 ლ
basket
  GPAY-RFID-card
GPAY-ის ბარათი
GPAY-RFID-card - GPAY-ის ბარათი
2.81 ლ
basket
  H1W
2D სკანერი + WiFi
H1W - 2D სკანერი + WiFi
190.59 ლ
basket
  Optical-Power-Meter
ოპტიკური სიმძლავრის გამზომი
Optical-Power-Meter - ოპტიკური სიმძლავრის გამზომი
78.11 ლ
basket
  POS-9210
თერმული პრინტერი
POS-9210 - თერმული პრინტერი
484.28 ლ
basket
  PSU-12V-1.5A
კვების პლოკი 12V 1.5A
PSU-12V-1.5A - კვების პლოკი 12V 1.5A
15.62 ლ
basket
  PSU-24V-1.2A
კვების ბლოკი 24V 1.2A
PSU-24V-1.2A - კვების ბლოკი 24V 1.2A
43.74 ლ
basket
  PSU-48V-2A
კვების ბლოკი 48V 2A
PSU-48V-2A - კვების ბლოკი 48V 2A
65.61 ლ
basket
  PSU-9V-2A
კვების ბლოკი 9V 2A
PSU-9V-2A - კვების ბლოკი 9V 2A
21.87 ლ
basket
  Pigtail-LC/UPC-SM-150
SM LC/UPC 1.5m
Pigtail-LC/UPC-SM-150 - SM  LC/UPC  1.5m
1.87 ლ
basket
  Pigtail-SC/UPC-SM-150
SM SC/UPC 1.5m
Pigtail-SC/UPC-SM-150 - SM  SC/UPC  1.5m
1.87 ლ
basket
  PoE-Adapter-48V-0.5A
PoE ადაფტერი 48V 0.5A
PoE-Adapter-48V-0.5A - PoE ადაფტერი 48V 0.5A
62.49 ლ
basket
  PoE-Splitter-12V-2A
PoE გამყოფი 12V 2A
PoE-Splitter-12V-2A - PoE გამყოფი 12V 2A
59.36 ლ
basket
  Poe-Panel-8P-100Mb
PoE პანელი 8 პორტით
Poe-Panel-8P-100Mb - PoE პანელი 8 პორტით
31.24 ლ
basket
  Power-Splitter
დენის გამყოფი
Power-Splitter - დენის გამყოფი
6.25 ლ
basket
  Protective-sleeve-60
დამცავი მილაკი
Protective-sleeve-60 - დამცავი მილაკი
0.12 ლ
basket
  Splitter-1x16-SC/UPC
Cassette Splitter 1x16 SC/UPC
Splitter-1x16-SC/UPC - Cassette Splitter 1x16 SC/UPC
53.11 ლ
basket
  Splitter-1x8-SC/UPC
Cassette Splitter 1x8 SC/UPC
Splitter-1x8-SC/UPC - Cassette Splitter 1x8 SC/UPC
22.81 ლ
basket
  Tool kits
ოპტიკური ხელსაწყოების ნაკრები
Tool kits - ოპტიკური ხელსაწყოების ნაკრები
265.57 ლ
basket