Adapter-SC/UPC-SC/UPC
LC/UPC ოფტიკური ადაფტერი
Adapter-SC/UPC-SC/UPC - LC/UPC ოფტიკური ადაფტერი
0.57 ლ
basket
  PSU-24V-1.2A
კვების ბლოკი 24V 1.2A
PSU-24V-1.2A - კვების ბლოკი 24V 1.2A
43.96 ლ
basket
  PSU-9V-2A
კვების ბლოკი 9V 2A
PSU-9V-2A - კვების ბლოკი 9V 2A
21.98 ლ
basket
  FC-SC-UPC-SM-02
Fast connector SC-UPC
FC-SC-UPC-SM-02 - Fast connector SC-UPC
1.60 ლ
basket
  NK4000
რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm
NK4000 - რეფლექტომეტრი (OTDR) 1310/1550nm
2,826.00 ლ
basket
  WT-GDW04-kit
GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
WT-GDW04-kit - GSM სიგნალის გამაძლიერებელი 2G 3G 4G
486.70 ლ
basket
  Tool kits
ოპტიკური ხელსაწყოების ნაკრები
Tool kits - ოპტიკური ხელსაწყოების ნაკრები
266.90 ლ
basket
  Fiber-Stripper
ოპტიკური ბოჭკოს საფრცქვნელი
Fiber-Stripper - ოპტიკური ბოჭკოს საფრცქვნელი
31.40 ლ
basket
  AI-9
ოპტიკის შედუღების აპარატი
AI-9 - ოპტიკის შედუღების აპარატი
4,553.00 ლ
basket